Przegląd słuchawek Technics RP-DH1200 DJ

 

Wziąłem te słuchawki Technics po tym, jak zobaczyłem kilku DJ-ów noszących je w lokalnych klubach w ciągu ostatnich kilku miesięcy.   Zdecydowałem, że powinny być dobre, jeśli profesjonaliści używają ich na swoich wystawach, a chłopiec miał rację.   Wyraźny i czysty dźwięk podczas słuchania jakiejkolwiek muzyki sprawił, że napisałem tę recenzję słuchawek Technics RP-DH1200 DJ, dzięki czemu mogłem podzielić się moimi doświadczeniami ze wszystkimi i mam nadzieję, że pomogę niektórym potencjalnym nabywcom.

Miałem już produkty Technics i zawsze byłem wystarczająco szczęśliwy, ale nie byłem zdmuchnięty.  

Tym razem jestem zachwycony jakością.   Większość słuchawek, których słuchałem w tym przedziale cenowym, ma całkiem niezły brzmiący bas, ale wydaje się, że na tym kończy się jakość.   Inni producenci zdają się myśleć, że jedyną rzeczą, która podnieca ludzi, jest bas, i chociaż może to być prawdą dla niektórych ludzi, to nie jest ze mną.   Byłem szczęśliwy, słysząc czyste, brzmiące, wysokie i gładkie dźwięki średniego zasięgu, wszystkie brzmiące tak, jak powinny.    Doświadczyłem na sobie wszystkich różnych rodzajów muzyki odtwarzanej w dowolnym miejscu, od bardzo miękkiego do bardzo głośnego, i byłem bardzo zadowolony z dźwięku przez cały czas.

Jeśli chodzi o wygląd i komfort tych słuchawek Technics DJ, tutaj też jestem zadowolony.   Są wystarczająco wygodne, aby je nosić podczas całego pokazu, a może dłużej.   Nie są zbyt ciężkie, więc zaczynają cię ranić, ale nie są tak kruche, że czują się tak, jakby rozpadły się w każdej chwili.   Wygląda na to, że znaleźli tu dobrą równowagę.   Bardzo podoba mi się funkcja, w której można usunąć przewód i zastąpić go nowym, jeśli jest uszkodzony.   Nie musiałem jeszcze tego robić i mam nadzieję, że nie, ale myślę, że to świetny pomysł, który uratuje wielu ludzi przed wyrzuceniem doskonale dobrego zestawu słuchawek z powodu uszkodzonego przewodu.