Sony PS3 3D wyświetlacz: szybki przegląd i cena

 

Nowy Wyświetlacz 3D Sony PS3 może być idealnym partnerem dla konsoli PlayStation 3 i uzupełnić wrażenia z gry. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, przejrzeliśmy krótki przegląd i dowiedzieliśmy się, jak bardzo może cię to zdenerwować.

W artykule na temat Houston Chronicle nowy Sony 3-D otrzymał wiele pochwał.

Dzięki świetnym funkcjom 3D, wraz z rozdzielczością full HD 1080p i częstotliwością odświeżania 240 Hz dla płynnego ruchu, jest wiele do podekscytowania. Jest to dioda LED, a nie monitor lub telewizor bez tunera HDTV lub standardowego wejścia VGA, które nadal mogą być używane jako oba.

Wyceniony na 499 USD lub równowartość waluty w Twoim kraju, wydaje się, że jest dość drogi, więc zestaw Sony byłby lepszą okazją. Za jedyne 599 USD będziesz mógł kupić PlayStation 3, która działa jako oszczędność 149 USD, aby kupić je osobno. To nie jest idealny do instalacji kina domowego i pilot zdalnego sterowania będzie konieczne, ponieważ jest to wyświetlacz, chociaż Uniwersalny pilot działał dobrze.

Granie w gry zaimponowało recenzentowi, który był całkowicie zadowolony z gier takich jak Halo:

Combat Evolved Anniversary, które mają genialną głębię. Szczególnie dobre były zwiastuny filmów 3D na Voodoo. Okulary zawierają funkcję Simulview, która pozwala dwóm graczom w tym samym systemie widzieć różne ekrany, a nie mieć podzielonych ekranów, co jest wyłączną funkcją PS3. Ładowanie lekkich okularów można wykonać za pomocą kabla USB dołączonego do zestawu, co zajmuje około pół godziny.

Ogólny wynik był taki, że nie jest to konieczne w przypadku kina domowego, ale oferuje głębię w ciasnej przestrzeni i warto ją kupić za wrażenia 3D. Czy uważasz, że będzie to świetny dodatek do współpracy z PS3? Jeśli chcesz kupić PS3, może to być pomocne.