SONY SMARTWATCH SW2 PRZEGLĄD

Ten Smartwatch SW 2 to kolejna innowacja, która wprowadzi nowy sposób na cieszenie się życiem za pomocą prostego i wygodnego narzędzia. To powinna być dobra wiadomość dla tych, którzy chcą osiągnąć bardziej elegancki wygląd.
Sam ten produkt jest oficjalną aplikacją Sony smart watch firmy Sony lub jest znany jako Sony smartwatch 2 SW2. Nawet ten produkt wygląda na mały lub tak duży, jak wyglądasz, ale możesz w pełni wykorzystać potężny system android z innowacyjnym akcesorium do smartfona.

Powinieneś wiedzieć, że Sony smartwatch SW2 tutaj ma wspaniałą aplikację, która może pomóc Ci zdecydować, w jaki sposób Twój smartfon będzie współdziałał z tym smartwatchem SW2. Jednak aby korzystać z tej aplikacji akcesoriów, musi ona być podłączona do smart connect zainstalowanego na Twoim Androidzie lub tablecie. Aby dowiedzieć się więcej na temat tego produktu, możesz dokładnie zapoznać się z najlepszą recenzją smartfona tego produktu.

Sony smartwatch to kolejny produkt Sony, który opiera się na zaawansowanej technologii smartfona. Jest to próba dodania linii produktów za pomocą inteligentnej technologii. Przez inteligentny zegarek, który uruchamia Sony, aby zrobić drugi ekran dla Twojego Androida.

W rzeczywistości, ten produkt jest również wynikiem kombinacji między projektem, a także wielofunkcyjności. Oznacza to, że każdy może używać tego inteligentnego zegarka Sony do zdalnego sterowania, rozmowy, a także do otwierania aplikacji na Androida. Istnieje wiele innych funkcji, które można uzyskać z tego produktu.

Opis produktu-najlepszy przegląd smartfona

Najlepsza recenzja smartfona na ten produkt wskazuje, że na tym produkcie użyjesz 1,6 cala jego rozdzielczość 220 x 176 megapikseli. Szeroki ekran jest tutaj wystarczająco wygodny do czytania wiadomości tekstowych lub e-maili.

Jest również chroniony technologią przeciwpyłową, a także odporną na działanie wody. Jednak nie trzeba te inteligentne zegarki pływać lub innych. Wynika to z funkcji produktu, który może zastąpić funkcję lub Inteligentne urządzenie do noszenia, gdy nie jest dostępne. Dla tych, którzy mają hobby, takie jak robienie zdjęć, możesz użyć tego inteligentnego zegarka Sony do zdalnego robienia zdjęć. Możesz również uzyskać odtwarzacz muzyczny, który jest prezentowany w tym inteligentnym zegarku.

Wyświetlacz LCD jest wygląd tego produktu.

O przekątnej 1. 60 cali, który jest obsługiwany w rozdzielczości do 220 x 176 megapikseli. Bluetooth to rozwiązania, które są niezbędne do obsługi łączności. Bluetooth 3. 0 i również NFC (near field communication) są już bardzo zdolne do zaspokojenia wielu Twoich potrzeb. Dzięki najlepszej recenzji smartfonów dobrze zdajesz sobie sprawę, że jest to smartwatch2 SW 2 tutaj, że ze względu na jego możliwości, Ten inteligentny zegarek może być połączony tylko z inteligentnym urządzeniem, które korzysta z Android system operation 4. 3 Marmolada.

Procesor Qualcomm Dual core Snapdragon 800 2, 2 GHz naprawdę zwiększa wydajność tego małego produktu. Wytrzymałość baterii może wytrzymać do około 6 dni do normalnego użytkowania; daje również szanse na dłuższe korzystanie z tego medium. Bardziej zwinny, będziesz bardziej elegancki z dwoma rodzajami Lin.